fbpx

Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna impreza klubowa Lublina z zespołem Voiceband Lublin? Tak! Już po raz kolejny zobaczymy się na „Polskim Weselu” w klubie Silence Lublin.

Już 2go marca będziecie mogli bawić się razem z nami w lubelskim klubie Silence na kultowej imprezie odbywająca się od lat pod nazwą „Polskie Wesele”. Właśnie tam będziemy mieli okazję rozgrzać parkiet do czerwoności razem z Wami!

Panowie, wykrochmalcie swoje koszule. Dziewczyny, załóżcie piękne sukienki. Oj, będzie się działo! Zespół weselny Voiceband wraz z rezydentem klubu – DJ Młodziakiem, zadba o to, żeby ta impreza była dla Was niezapomniana. Co zagramy? Przeważać będą przede wszystkim rytmy największych przebojów ostatnich lat, a także disco-polo. Jak to na weselu bywa, zadbamy zarówno o oprawę muzyczną, jak i poprowadzenie imprezy. Spodziewajcie się tradycyjnych konkursów, do wygrania będą płytki! Z pewnością to będzie najlepsze wesele na jakim byliście!

Dołącz do wydarzenia na fejsie i wejdź na imprezę zupełnie za darmo! Wystarczy wejść w ten link i zaznaczyć opcję „Wezmę udział”. Najlepsza impreza z zespół weselny Lublin Voiceband tylko 1go lutego!

Do zobaczenia!