Skład Zespołu

Dawid – wokalista oraz wodzirej zespołu. Od wielu lat związany ze sceną muzyczną. W okresie studiów główny wokalista w zespole ludowym. Czysty i mocny wokal o lekko chrypiącej barwie, pomaga mu swobodnie poruszać się po różnych stylach muzycznych. Jego występy zawsze wzbudzają dużo pozytywnych emocji i pozostawiają niezapomniane wrażenia.
Dawid
AsiaJoanna – najbardziej uśmiechnięta członkini zespołu. Śpiewa odkąd pamięta. Emanuje pozytywną energią na scenie i poza nią. Swój ciepły i charakterystyczny głos kształtowała w kilku zespołach muzycznych, aż trafiła do lubelskiego Voicebandu. Tak naprawdę bez niej chłopaki by sobie nie poradzili. Oprócz muzyki, która działa na nią bardzo uspokajająco, lubi dobre jedzenie i taniec.
Piotr – perkusista z ponad 10 letnim stażem. Edukacje muzyczną zaczynał w Szkole Muzycznej I st. w Starachowicach, a następnie w Lubelskim Ognisku Muzycznym „Talent” oraz Prywatnej Szkole Muzyki Rockowej „Rock Discipline”. Obecnie gra i koncertuje z rockowym The Crows, cover bandem Cover Dale, a od maja 2014 z również z zespołem Voiceband. Wrodzona wrażliwość na dźwięki sprawia, że potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym.
Piotrek
JacekJacek - prawdziwy wirtuoz gitary. W świecie muzyki odnalazł się już, gdy był dzieckiem. Każdy styl muzyczny jest mu bardzo bliski i przyjazny, od poezji śpiewanej aż do ciężkiego rocka. Udziela się w różnych projektach muzycznych. Żaden dźwięk nie jest dla niego obcy, dlatego nie ma solówki, której by nie zagrał na swojej gitarze.
Sebastian - najmłodszy członek zespołu. Na klawiszach gra od 12 lat. Bez muzyki nie mógłby żyć, dlatego na co dzień pracuje w studiu muzycznym. Swój potencjał przelewa zarówno na klawisze, jak i na uwielbiany przez niego akordeon. Potrafi umiejętnie dostosować repertuar do zaistniałych okoliczności na parkiecie. Przez to atmosfera na każdej imprezie jest zawsze niepowtarzalna.
Sebek2