Skład Zespołu


Jarek – wokalista oraz wodzirej zespołu. Absolwent elitarnego kursu dla wodzirejów. Ma za sobą występy na dużych scenach, dzięki czemu świetnie się odnajduje na każdej granej imprezie. Jego wokal pomaga mu swobodnie poruszać się po różnych stylach muzycznych. Swoim charakterem zawsze wzbudza dużo pozytywnych emocji.
Jarek
Asia
Joanna – najbardziej uśmiechnięta członkini zespołu. Śpiewa odkąd pamięta. Emanuje pozytywną energią na scenie oraz poza nią. Swój ciepły i charakterystyczny głos kształtowała w kilku zespołach muzycznych, aż trafiła do lubelskiego Voicebandu. Tak naprawdę bez niej chłopaki by sobie nie poradzili. Oprócz muzyki, która działa na nią bardzo uspokajająco, lubi dobre jedzenie i taniec.

Piotr – perkusista z ponad 15 letnim stażem. Edukacje muzyczną zaczynał w Szkole Muzycznej I st. w Starachowicach, a następnie w Lubelskim Ognisku Muzycznym „Talent” oraz Prywatnej Szkole Muzyki Rockowej „Rock Discipline”. Obecnie gra i koncertuje z rockowym The Crows, cover bandem Cover Dale, a od maja 2014 z również z zespołem Voiceband. Wrodzona wrażliwość na dźwięki sprawia, że potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym.
Piotrek
Jacek
Jacek - prawdziwy wirtuoz gitary. W świecie muzyki odnalazł się już, gdy był dzieckiem. Każdy styl muzyczny jest mu bardzo bliski i przyjazny, od poezji śpiewanej aż do ciężkiego rocka. Udziela się w różnych projektach muzycznych. Żaden dźwięk nie jest dla niego obcy, dlatego nie ma solówki, której by nie zagrał na swojej gitarze.

Sebastian - na klawiszach gra od 15 lat. Bez muzyki nie mógłby żyć, dlatego na co dzień pracuje w studiu muzycznym. Swój potencjał przelewa zarówno na klawisze, jak i na uwielbiany przez niego akordeon. Potrafi umiejętnie dostosować repertuar do zaistniałych okoliczności na parkiecie. Przez to atmosfera na każdej imprezie jest zawsze niepowtarzalna.
Sebek