fbpx

Zespół weselny Lublin

Od wielu lat zajmujemy się oprawą muzyczną imprez rozrywkowych. Zespół powstał w 2008 roku. Tworzą go ludzie na co dzień pracujący w branży rozrywkowej. Standardowo występujemy w 5-osobowym składzie, ale na specjalne życzenie klienta skład możemy poszerzyć o innych muzyków, z którymi zespół na stałe współpracuje, np. skrzypce czy saksofon. Posiadamy bardzo bogaty repertuar wykonawców polskich jak i zagranicznych, który zaspokoi gusta każdego – od najmłodszego do najstarszego pokolenia. Utwory muzyczne są na bieżąco aktualizowane i w większości wykonywane we własnych aranżacjach. Pozwala nam to wyróżniać się spośród innych zespołów muzycznych. Ponadto wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy to dodatkowy atut zespołu. Wieloletnie doświadczenie muzyków umiejętnie wykorzystujemy podczas prowadzenia imprez. Do składu zespołu dodaliśmy również profesjonalnego „wodzireja” uświetniającego imprezę.
Nasza oferta muzyczna jest kierowana przede wszystkim do przyszłych nowożeńców. Niemniej świadczymy również usługi na innych imprezach typu:
– studniówki,
– imprezy plenerowe,
– imprezy integracyjne,
– bale,
– dancingi,
– bale sylwestrowe,
– koncerty.Prowadzenie wesela


Zespół weselny Voiceband kompleksowo prowadzi imprezę. Każde wesele jest przygotowywane indywidualnie i przede wszystkim zgodnie z sugestiami Młodej Pary. Zespół zostawia wolną rękę w wyborze repertuaru, pierwszego tańca lub zabaw oczepinowych.
 

Błogosławieństwo u Panny Młodej


Zgodnie z życzeniem klienta zespół weselny Voiceband Lublin dojeżdża do domu Pani Młodej, by uświetnić czas przed ceremonią zaślubin. Na wstępie przygrywa zgromadzonym gościom przed domem Pani Młodej. Podczas przyjazdu Pana Młodego zespół odgrywa marsza powitalnego, po czym razem z Młodym przechodzi do domu Pani Młodej. W oczekiwaniu na błogosławieństwo przygrywamy skoczne i znane melodie. Nasz zespół błogosławieństwo odgrywa na akordeonie przy akompaniamencie gitary akustycznej i instrumentów perkusyjnych. Po ceremonii błogosławieństwa żegnamy Młodych, odjeżdżających do kościoła, marszem.
 

Pierwszy taniec


Zespół przygotowuje aranżację muzyczną zgodnie z życzeniem Młodej Pary. Ale w przypadku kiedy Nowożeńcy mają przygotowaną choreografię pod konkretny utwór muzyczny istnieje możliwość odtworzenia oryginalnej wersji utworu. Mamy również możliwość zrobienia specjalnego remixu utworu, zgodnie z życzeniem Młodych. Propozycje utworów na pierwszy taniec znajdą Państwo w naszym repertuarze.
 

Bloki muzyczne


Bloki muzyczne są dopasowywane do częstotliwości podawanych posiłków, tak aby przerwy wypadały dokładnie podczas posiłków. Jeśli taka synchronizacja nie jest możliwa z różnych względów, wtedy zespół organizuje przerwę co 50-60 min. Podczas przerw odtwarzana jest muzyka w tle.
 

Zabawy weselne


Aby wyjaśnić co kryje się pod tym hucznym tytułem „zabawy weselne”, przedstawiamy Państwu kilka naszych konkretnych propozycji:

 • walczyk integracyjny: Zespół prowadzi zabawę w rytmie walczyka. W takt tej melodii zaprasza wszystkich gości na środek sali, gdzie kolejno prosi Państwa o wykonanie prostych czynności mających na celu pomieszanie par i wymianę imion między uczestnikami.
 • biesiada za stołami: Zespół weselny Lublin wykorzystując instrumenty takie jak akordeon, gitara, tamburyn czy werbel wychodzi do gości weselnych na salę, gdzie wykonuje kilka utworów muzycznych z gatunku biesiadnych.
 • utwory mobilizujące: Zespół wykonuje kilka charakterystycznych utworów muzycznych, mających na celu mobilizację gości siedzących za stołami do czynnego udziału w zabawie na parkiecie, m.in.: Lambada, Jedzie Pociąg itp.
 • utwory instrumentalne: Zabawa polega na odegraniu przez zespół weselny Lublin znanych charakterystycznych utworów instrumentalnych typu kankan, zorba, kaczuchy etc. Goście zebrani w kółeczku na środku parkietu prezentują układ do danej piosenki oraz są animowani przez naszego wodzireja.
 • Belgijka: Zabawa polega na ‚wyciągnięciu’ gości na parkiet, nauczeniu gości układu i przećwiczeniu go. Później goście weselni wykonują ‚Belgijkę’ zmieniając co chwilę partnerów. Zabawa integruje ze sobą gości weselnych oraz gości z zespołem. Całość jest prowadzona przez naszego wodzireja co daje gwarancję świetnej zabawy.
 • pociąg: Zabawa organizowana jest z reguły w trakcie zabawy weselnej. Do zabawy należy zebrać maksymalną ilość osób, które ustawiają się jedna za drugą „w wagoniki”. Następnie do wcześniej przygotowanej wiązanki utworów, kapela proponuje odtańczyć tańce narodowe np: we Francji Kan Kana, w Rosji Kazaczoka, w Wiedniu Walca itd. Ilość krajów i utworów, zależy tylko od inwencji twórczej zespołu, no i wytrzymałości gości.

 • GALERIA ZESPOŁU

  « 2 z 2 »

  0 Komentarzy

  Dodaj komentarz