fbpx

Certyfikat wodzireja w zespole weselnym Voiceband !

Z wielką radością informujemy, że Jarek zdobył elitarny certyfikat wodzireja ! 🙂

zespół-weselny-wodzirej
 

Co to jest „Certyfikat Wodzireja”?

Kurs wodzirejski jest przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie w prowadzeniu imprez i nie muszą się uczyć od podstaw. Na warsztaty zjeżdżają się wodzireje z całej Polski. Trwają one trzy dni i każdego dnia poruszany jest inny zakres tematyczny. Na takie warsztaty przyjeżdżają bardzo różne osoby – jedni grają na instrumentach czy śpiewają, a inni mają zakręcone pomysły i to właśnie dzięki temu, że każdy z nas jest inny, wyjątkowy, można stworzyć coś naprawdę rewelacyjnego. To jest jeden aspekt warsztatów, natomiast drugi to podzielenie się swoim doświadczeniem. Opowiadanie o śmiesznych sytuacjach z różnych prowadzonych imprez, dzielenie się zabawami, udzielanie rad jak można poprowadzić daną zabawę.
 

Jakie tematy poruszane są na Kursie Wodzireja?

Tak naprawdę nie da się tego określić w kilku słowach. Na kursie zajmujemy się kompleksowo wszystkim co jest związane z wodzirejką. Od pracy nad przygotowywaniem zabaw weselnych z wykorzystaniem różnych gadżetów, poprzez warsztat pracy z mikrofonem i emisją głosu, a kończąc nad sztuką autoprezentacji i metodami radzenia sobie ze stresem.
 

Co daje „Certyfikat Wodzireja”?

Przede wszystkim wiedzę i doświadczenie. Teraz zespół weselny Voiceband wchodzi na wyższy poziom prowadzenia wesel czy innych imprez, na których gramy dla Państwa. Nowe zabawy, ulepszony sposób prowadzenia imprezy i integracji gości. To tylko niektóre zalety zdobycia przez Jarka „Certyfikatu Wodzireja”. Zachęcamy do kontaktu w celu rezerwacji terminów, których jest już co raz mniej.

zespół-muzyczny-certyfikat wodzireja